تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
توليدى كيف
دانلود کتاب
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید
دانلود زیرنویس
زیرنویس فارسی
دانلود آهنگ جدید
خرید گیفت کارت
دانلود آهنگ جدید
سررسید اختصاصی
مدل لباس 2017
بهینه سازی سایت
سئو سایت
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
IranCRM
دانلود آهنگ جدید
تک ترانه
تشریفات مجالس
آنیل پرواز
webdesign düsseldorf
چت روم
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
انجام پروژه متلب
خرید کتاب
آلونک
تک ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز
در ضد سرقت
فروش بک لینک
ضرر

جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود
جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود: جدیدترین اخبار، تازه ها، عکس ها و دانلودها

بازديد : 640 مرتبه
تاريخ : شنبه 12 فروردين 1391

شفاف:
قطع کردن یارانه بعضی اقشار که «مرفه»تشخیص داده می‌شوند، به‌عنوان یکی از برنامه‌های دولت، محل تردید بعضی از خانواده‌هاست و برخی عقیده دارند راه مناسبی برای تشخیص این‌که افراد نیازمند یارانه‌های‌شان هستند یا نه،
انتخاب نشده: «قرار است یارانه دهک‌های بالا قطع شود. اما معلوم است این کار فقط به ضرر کسانی است که شغل دولتی دارند. مگر دولت می‌تواند بفهمد یک بازاری چه‌قدر درآمد دارد؟ دولت فقط از درآمد دولتی‌ها خبر دارد و یارانه آن‌ها را می‌تواند قطع کند. پولدارها هم یارانه‌شان را می‌گیرند و کسی کاری به کارشان ندارد. این شیوه به کلی ایراد دارد». این را یک استاد دانشگاه
می‌گوید. یارانه‌های خانواده‌ او به حسابی واریز می‌شود که مصرف روزمره ندارد و بنابراین در آن‌جا جمع می‌شود تا شاید مجموع‌اش روزی به دردی بخورد.ادامه مطلب...
بازديد : 330 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 28 بهمن 1392

مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورگفت:براساس برآورد سازمان بهداشت جهانی ، میزان زیان های ناشی از آلودگی هوا در ایران سالانه حدود 16 میلیارد دلار است.

به گزارش ایرنا حمید سیادت موسوی ، روز یکشنبه در آیین گشایش چهارمین همایش شهر ایده آل در مرکز همایش های بین المللی کیش گفت: سازمان بهداشت جهانی در سال 2006، میزان خسارت زیست محیطی آلودگی هوا در ایران را سالانه هشت میلیارد دلار تخمین زده بود، اما این رقم امروز به حدود 16 میلیارد دلار رسیده است.


وی که با موضوع ˈنقش حمل و نقل در کاهش آلودگی هواˈ سخن می گفت، ادامه داد: سازمان بهداشت جهانی ، ذرات معلق کوچک تر از دو و نیم میکرون را که هیچ فیلتری قادر به حذف این ذرات نیست به عنوان عامل اساسی سرطان شناخته است.

سیادت موسوی بیان کرد:درحالی که باید در پی حل ریشه ای و اساسی سرطان یعنی از میان برداشتن ریزگردها و تبدیل شهرها به شهر پاک باشیم، امروز به دنبال درمان سرطان هستیم.

مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در شهرهای بزرگ حدود 80 تا 90 درصد آلودگی هوا ناشی از وسایل نقلیه است و در این میان، وانت بارها به تنهایی مولد 25 درصد از این آلودگی هستند.


ادامه مطلب...
آخرين مطالب
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد