تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
آنتن مرکزی
کاغذ سابلیمیشن
کلیپ
ارتودنسی
خرید بلیط هواپیما
دانلود فیلم و سریال
معرض

جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود
جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود: جدیدترین اخبار، تازه ها، عکس ها و دانلودها

میلیونها گیرنده اینترنت بی سیم در خطر

یک محقق امنیتی توانست یک حفره را در فناوری سیستمهای وای- فای کشف کند که می تواند میلیونها دستگاه گیرنده اینترنت بی سیم را در معرض خطر قرار دهد.
به گزارش مهر، Wi-Fi Protected Setup فناوری است که مورد استفاده بسیاری از تولیدکنندگان دستگاههای روتر بی سیم در سراسر دنیا به منظور ایجاد تسهیل در روند اتصال قرار می گیرد.

در بخش اول، روتر چهار رقم را به عنوان ارقام صحیح یا خطا شناسایی می کند درحالی که ارقام باقیمانده تنها به عنوان یک ارزش مجموعه مقابله ای مشتق از بخش اول به کار می روند.این محقق به مکانیزم تصدیق WPS برپایه کد PIN حمله کرد و نشان داد که کد PIN در دو لحظه مختلف به روتر ارائه می شود.براساس گزارش وب نیوز، "ویه بوک" با استفاده از این نفوذپذیری ساختاری در این فناوری توانست در مدت دو ساعت زمان لازم برای کشف PIN ورود به شبکه وای- فای تعداد تلاشهای حمله را از 100 میلیون به 11 هزار کاهش دهد. به گفته این محقق امنیتی این نفوذپذیری بسیار جدی است.این فناوری از روش استفاده می کند که برپایه تبادل یک کد IPN هشت رقمی برای تصدیق صحت اتصال قرار دارد. این درحالی است که این روش اکنون از یک حفره امنیتی حاد متاثر شده است.

یک محقق امنیتی به نام "استفان ویه بوک" این حفره به طور بالقوه خطرناک را در سیستم Wi-Fi Protected Setup کشف کرده است.


ارسال توسط avbazar |دسته:,| امتياز : 4 | 1 2 3 4 5 6|میلیونها,گیرنده,اینترنت,بی,سیم,در,خطر,,یک,محقق,امنیتی,توانست,یک,حفره,را,در,فناوری,سیستمهای,وای-,فای,, میلیونها گیرنده اینترنت بی سیم در خطر یک محقق امنیتی توانست یک حفره را در فناوری سیستمهای وای- فای کشف کند که می تواند میلیونها دستگاه گیرنده اینترنت بی سیم را در معرض خطر قرار دهد. به گزارش مهر، Wi-Fi Protected Setup فناوری است که مورد استفاده بسیاری از تولیدکنندگان دستگاههای روتر بی سیم در سراسر دنیا به منظور ایجاد تسهیل در روند اتصال قرار می گیرد. در بخش اول، روتر چهار رقم را به عنوان ارقام صحیح یا خطا شناسایی می کند درحالی که ارقام باقیمانده تنها به عنوان یک ارزش مجموعه مقابله ای مشتق از بخش اول به کار می روند.این محقق به مکانیزم تصدیق WPS برپایه کد PIN حمله کرد و نشان داد که کد PIN در دو لحظه مختلف به روتر ارائه می شود.براساس گزارش وب نیوز، "ویه بوک" با استفاده از این نفوذپذیری ساختاری در این فناوری توانست در مدت دو ساعت زمان لازم برای کشف PIN ورود به شبکه وای- فای تعداد تلاشهای حمله را از 100 میلیون به 11 هزار کاهش دهد. به گفته این محقق امنیتی این نفوذپذیری بسیار جدی است.این فناوری از روش استفاده می کند که برپایه تبادل یک کد IPN هشت رقمی برای تصدیق صحت اتصال قرار دارد. این درحالی است که این روش اکنون از یک حفره امنیتی حاد متاثر شده است. یک محقق امنیتی به نام "استفان ویه بوک" این حفره به طور بالقوه خطرناک را در سیستم Wi-Fi Protected Setup کشف کرده است.,
بازديد : 368 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 22 شهريور 1391

خبرگزاری مهر: سخن گفتن از ساماندهی محوطه تاریخی طاقبستان و آماده شدن برای ثبت جهانی و در مقابل، رور در رو شدن با صحنه های عجیبی مثل یک کارگر دریل به دست در یک قدمی نقش برجسته اردشیر، اوضاعیست که آدم را یاد کور کردن چشم به بهانه پیرایش ابرو می اندازد.

قلمرو امپراتوری ساسانی در ایران یا همان طاق وسان کرمانشاهی ها و طاقبستان پارسی زبانان، با وعده ساماندهی و اصلاح وضعیت محوطه تاریخی این مجموعه، قرار است به سمت جهانی شدن و ثبت در آثار تاریخی دنیا حرکت کند.

اما ساماندهی محوطه تاریخی طاقبستان با نا بسامانی رفت و آمد کامیون های سرگردان و ماشین ها عظیم الجثه ای که فقط در بیابان ها و اطراف معادن می شود آنها را دید کاملاً نگران کننده شده است.


بدون تردید هر رهگذری، از لرزه ها و صداهای گوش خراش به زمین کوفتن دریلی که یک کارگر ساده و بی خبر، در نیم متری اولین انیمیشن سنگی دنیا به دست گرفته است نا خوش احوال می شود.

جهان پس از انسان
[i]
يافته هاي علمي جهان پس از انسان را چگونه پيش بيني مي كنند ؟!
قيمت: 5500  تومان 

[t] [k]


باید دید کدام کارشناس میراث فرهنگی و ناظر منصفی وجود  پیکورهایی که رعشه آنها ده ها متر آن طرف تر زیر پای عابران به شدت احساس می شود را در یک وجبی طاق های سنگی که هر خشت آن دنیا دنیا مجد و عظمت را در خود نهفته است، تأیید میکند؟


ادامه مطلب...
آخرين مطالب
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد