تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
توليدى كيف
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید
دانلود زیرنویس
زیرنویس فارسی
دانلود آهنگ جدید
بهینه سازی سایت
سئو سایت
دانلود آهنگ جدید
IranCRM
دانلود آهنگ جدید
تک ترانه
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
انجام پروژه متلب
خرید کتاب
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
در ضد سرقت
فروش بک لینک
تور ترکیه
دانلود آهنگ جدید
فروش کارتن
خانه هوشمند
دانلود آهنگ جدید

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
مخاطب - دانلود آهنگ جدید
برندگان لاتاری
خرید اپل آیدی
دانلود سریال عاشقانه
کفش زنانه
دانلود آهنگ جديد
دانلود آهنگ جديد
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جديد
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
تور و بلیط لحظه آخری
دانلود آهنگ جدید
خرید بلیط هواپیما
خرید سی سی کم
ذره بين
دانلود فیلم با دوبله فارسی
ثبت نام لاتاری
فروش سرور مجازی وارز
هنر و ادبیات

جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود
جذاب، دیدنی، تازه ها، عکس، دانلود: جدیدترین اخبار، تازه ها، عکس ها و دانلودها

بازديد : 148 مرتبه
تاريخ : جمعه 12 تير 1394

مجله زندگی ایده آل: كمتر آدم‌های معمولی را می‌توان پیدا كرد كه به افرادی خاص در میان مردم بدل شوند و همه توجهات را به خود جلب كنند. این روزها خیلی‌ها معتقدند برای دیده شدن باید دست به كارهای عجیب و غریب زد اما خانواده نقی معمولی ثابت كردند كه محبوب شدن ارتباطی با این مسائل ندارد و همین كه شما خودتان باشید كافی است؛ آن وقت همه توجه‌ها جلب می‌شود؛ محسن تنابنده، مغز متفكر پایتخت معتقد است تمام جذابیت این خانواده به معمولی بودن‌شان است و اینكه در روایت قصه آنها صداقت، شرط اول است. با محسن تناینده سفری طولانی به دل ماجراهای پایتخت داشتیم و از او خواستیم برای ما از زیر و بم آن  بگوید.

خانواده معمولی را ساده پیدا نكردم

برای رسیدن به خانواده معمولی زمان زیادی را صرف كردم و آنها را ساده پیدا نكردم. قبل از اینكه استارت این كار را به شكل جدی بزنم، مدت‌ها وقت، صرف تحقیق این خانواده كردم، چون می‌خواستم داستانی را روایت ‌كنم که خارج از كلیشه‌های رایج باشد و از تكرار در آن پرهیز كنم؛ بعدها هم با سیروس مقدم و به دنبال آن احمد مهران‌فر در مورد این خانواده تحقیق كردم و رفته‌رفته معمولی در ذهن ما شكل گرفت. بعد از آن هم برای ساخت هر مجموعه این سریال زمان و انرژی صرف كردیم.

محسن تنابنده: بی تربیتی ممنوع!


ادامه مطلب...

خدارا شکر؛ پمپاژ غم تمام شد!عصر ایران؛ سروش بامداد- پایان فصل دوم سریال «ستایش» را باید به فال نیک گرفت زیرا به پمپاژ غم در جمعه شب ها پایان داده و بعید است اگر واقعا فصل سومی در کار باشد باز هم این حجم از اندوه را به خانه ها و خانواده های مردمان نیازمند به شادی تزریق کنند.

نمی دانیم پایان زودتر از موعد قبلی و اصطلاحا جمع کردن سریال به خاطر فشار رییس سازمان صدا و سیما در واکنش به افزایش انتقادات از روند اندوه بار سریال بوده یا به خاطر کُند بودن ریتم آن که تقریبا دیگر اتفاق خاصی در آن نمی افتاد و تدوین دیگری انجام شد یا قرار است در فصل سوم شاهد تکرار مضمون «شاه لیر» و مفلس شدن یک صاحب مکنت و ثروت و پناه بردن به همانی باشد که طرد کرده بود یا به ماجرای سفر بازیگر ایفا کننده نقش ستایش – نرگس محمدی – به برزیل در روزهای جام جهانی مربوط است و چه بسا اگر فصل سومی در کار باشد دیگری نقش «ستایش» را بر عهده گیرد.

موضوع این گفتار، هیچ یک از اینها نیست؛ چند نکته دیگر است:

اول این که تقلید کورکورانه از سری سازی سریال های ترکیه مستلزم رعایت قواعدی است. آنها اگر سریال 300 یا 400 قسمتی می سازند به این خاطر است که به مضمون های متعدد و هر آنچه برای بیننده جاذبه دارد، می پردازند و دست شان هم البته باز است و می توانند بپردازند؛ هم عشق هست، هم مرگ. هم ازدواج است هم طلاق. هم حسادت هست هم وفاداری و همه مولفه ها را به کار می گیرند تا پروژه انبوه سازی شان بفروشد! عشق های مثلثی هم البته جای خود را دارد که در «فارسی وان»، بی بیم خیانت و در سریال های ترک با توجیهاتی که انگ خیانت را حتی المقدور دور کند، مطرح می شود.

 


ادامه مطلب...
معاون وزیر بهداشت درباره نتایج اقدامات صورت گرفته برای مقابله با مصرف روغن پالم در کارخانه‌های لبنیات گفت: تمام بازرسین سازمان غذا و دارو و دانشگاه های علوم پزشکی از خطوط تولید و انبارهای شرکت های تولید کننده صنایع لبنی ، بازرسی های لازم را انجام داده و تمامی مستندات تولید بررسی و نمونه برداری های لازم صورت گرفت.
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر پیگیری ضربتی وزارت بهداشت و شناسایی متخلفین مصرف روغن پالم در فرآورده های لبنی، تصریح کرد: از امروز برای استفاده ازلبنیات موجود در بازار منعی وجود ندارند.

به گزارش مهر، دکتر رسول دیناروند گفت: ارزیابی جامع و دقیقی از هفته گذشته در سراسر کشور شروع کردیم که بر اساس این ارزیابی تمام شرکت‌هایی که فرآورده های مختلف لبنی تولید می کنند رصد شدند.


ادامه مطلب...
بازديد : 501 مرتبه
تاريخ : شنبه 31 خرداد 1393
 
یک روانکاو گفت: زمانی که به ارزش‌های زنان توجه کافی نشود آنها تلاش می‌کنند تمام انتظارات خود را داخل خانواده برآورده کنند و دچار وسواس فکری کنترل‌کننده می‌شوند. بنابراین ممکن است اعضای خانواده را اذیت کنند و خود نیز آزار ببینند و خانواده تحت فشار روانی قرار بگیرد.
خبرگزاری ایسنا: یک روانکاو گفت:‌ ارزش‌های شادی زنان را به رسمیت بشناسیم و نباید گمان کنیم که آنان باید مانند مردان شاد شوند.

 
سهیل رضایی با بیان این مطلب اظهارکرد: رنگ و لباس برای زنان اهمیت زیادی دارد. بنابراین برگزاری شوی لباس یکی از کارهایی است که موجب شادی زنان می‌شود؛ اما رنگ و لباس برای مردان اهمیت چندان زیادی ندارد.
 
وی تصریح کرد:‌ ارزش‌های زنان نباید نادیده گرفته شود و فضای اجتماعی باید بازتر شود و نگرش به زنان به گونه‌ای باشد که آنها بتوانند به ارزش‌های خود بپردازند.
 
این روانکاو درباره شادی زنان و تاثیر آن بر زندگی مشترک زوجین افزود: زمانی که به ارزش‌های زنان توجه کافی نشود آنها تلاش می‌کنند تمام انتظارات خود را داخل خانواده برآورده کنند و دچار وسواس فکری کنترل‌کننده می‌شوند. بنابراین ممکن است اعضای خانواده را اذیت کنند و خود نیز آزار ببینند و خانواده تحت فشار روانی قرار بگیرد.
 
رضایی تصریح کرد: هریک از اعضای خانواده که روحیه بهتری داشته باشد، ناخودآگاه وضعیت او به سایر اعضای خانواده تسری پیدا می‌کند و آنان نیز احساس مثبتی پیدا می‌کنند.


 
این روانکاو ادامه داد: متاسفانه تا موضوعی به بحران تبدیل نشود حاضر به مطالعه آن نیستیم و همین امر موجب نزدیکی جامعه به نهایت تخریب می‌شود. در این زمان به فکر اصلاح می‌افتیم.
 
وی با بیان اینکه برای افزایش شادی زنان باید موانع را برداریم و عوامل شادی‌زا ایجاد کنیم، اظهار کرد:‌ برای برداشتن موانع باید به این نکته بیاندیشیم که آیا محیط و فضای لازم برای زنان وجود دارد تا آنان بتوانند به علایق خود بپردازند یا نه و آیا زنان زمانی که درصدد ایجاد فضا به منظور پرداختن به خواسته‌های خود برمی‌آیند به لاابالی‌گری متهم می‌شوند یا نه؟


ادامه مطلب...
بازديد : 588 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 7 خرداد 1393
گرامیداشت استاد مهدی اسماعیلی‌ مود؛
 

استاد مهدی اسماعیلی‌ مود با هنر خوشنویسی خود، مرزهای هنری ایران را درنوردیده و این هنر اصیل ایرانی را به جهانیان معرفی نموده است.

 

ایران سبز :   

قلم نی که روی کاغذ خوشنویسی به حرکت در می‌آید، رقص آن همراه با صدایی خوش، خطوط زیبایی را پدید می‌آورد و این لحظات برای خوشنویس از بهترین لحظاتی است که شاید حاضر نشود آن را با چیز دیگری عوض کند. دفتر فرهنگ و هنر خراسان جنوبی را که می‌گشاییم، در فصل مربوط به هنر خوشنویسی این دیار علاوه بر آشنایی با قدمت دیرینه این هنر ایرانی و اسلامی، نام هنرمندی خوشنویسی را مشاهده می‌کنیم که در شکوفایی هنر خوشنویسی استان تاثیر بسزایی داشته‌ است.

نامش استاد مهدی اسماعیلی‌ مود هنرمند خوشنویس بیرجندی سال ۱۳۴۴ در مود دیده به جهان گشود و به دلیل علاقه فراوانش به این هنر از دوران تحصیل به فراگیری آن همت گماشت و این امر با تشویق مرحوم پدرش که خود از شاگردان استاد شهرستانی، یکی از مفاخر هنر خوشنویسی بود همراه شد تا اینک پس از سال‌ها تلاش و کوشش در این زمینه به یکی از استادان خوشنویسی استان و کشور تبدیل شود


ادامه مطلب...
آخرين مطالب
صفحه قبل 1 2 ... 15 صفحه بعد